Zwolle

Pieter Bas

Algemeen directeur, Raad van Bestuur

pieterbas@zesopmaat.nl

06 4097 4554

Denise

Teammanager

denise@zesopmaat.nl

06 2255 1606

Marjan

Controller, maatschappelijk werker

marjan@zesopmaat.nl

06 1253 1666

Gerlinda

Back office

Regina

Aanmeldcoördinator, maatschappelijk werker, kwaliteitsmedewerker

regina@zesopmaat.nl

06 1238 4414

Carolien

Maatschappelijk werker, kwaliteitsmedewerker

carolien@zesopmaat.nl

06 5151 1348

Esther

Aanmeldcoördinator, maatschappelijk werker

esther@zesopmaat.nl

06 3331 7119

Neele

Maatschappelijk werker

neele@zesopmaat.nl

06 5313 4981

Irma

Maatschappelijk werker

irma@zesopmaat.nl

06 2380 5624

Tom

Maatschappelijk werker

tom@zesopmaat.nl

06 2202 5606

Job

Maatschappelijk werker

job@zesopmaat.nl

06 2380 5872

Jacqueline

Maatschappelijk werker

Rachel

Maatschappelijk werker

rachel@zesopmaat.nl

06 8540 8449

Steven

Maatschappelijk werker

steven@zesopmaat.nl

06 5362 1829

Judith

Maatschappelijk werker

judith@zesopmaat.nl

06 5145 2557

Rik

Maatschappelijk werker

rik@zesopmaat.nl

06 1065 5331

Saskia

Maatschappelijk werker

saskia@zesopmaat.nl

06 2053 5017

Dennis

Maatschappelijk werker

dennis@zesopmaat.nl

06 1994 5151

Wouter

Maatschappelijk werker

wouter@zesopmaat.nl

06 33104096

Rianne

Maatschappelijk werker

Rianne@zesopmaat.nl

06 33400280

Esmee

Maatschappelijk werker

esmee@zesopmaat.nl

0610655214

Malou

Maatschappelijk werker

malou@zesopmaat.nl

0610788858

Meike

Huishoudelijke ondersteuning

n.v.t.

n.v.t.

Simone

Maatschappelijk werker

Simone@zesopmaat.nl

0651452661

Trinke

Maatschappelijk werker i.o.

Trinke@zesopmaat.nl

0683304306

Dianne

Maatschappelijk werker i.o.

Dianne@zesopmaat.nl

0658954154

Lisette

Stagiaire

nvt

nvt

Steenwijk

Harold

Maatschappelijk werker

Krista

Aanmeldcoördinator Steenwijk, maatschappelijk werker

Mariska

Maatschappelijk werker

Nicole

Maatschappelijk werker